Хемиско-технолошка струка
Хемиско-технолошка струка
Козметички техничар
Козметички техничар
#
Drag and Drop Page Builder
Drag and Drop Page Builder
Drag and drop builder makes it possible to create any kind of layout you wish for.
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus.parum claram, anteposuerit
READ MORE
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus.parum claram, anteposuerit
READ MORE
Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus.parum claram, anteposuerit
READ MORE

Последни настани

Камп за иновации, во организација на „Џуниор ачивмент”

На 26.11.2019г. нашите ученици: Анастасија Накова, Катерина Симјановска и Виктор Тренкоски учествуваа на натпреварот „Камп за иновации” во организација на […]

Посета на козметичко студио

На ден 25.11.2019 год. беше направена посета на Козметика “Темов” со учениците од I – 4 паралелка и предметниот наставник […]

Мојот кариерен пат

Првата фаза од проектот беше реализирана со тимот од наставници и менаџерскиот тим од училиштата вклучени во проектот. Учесниците беа […]